צ'ט בוטים/ אוטומציה

צ'אט בוט בשירות הלקוחות בעסק שלנו

כולם מדברים על שירות, אף אחד כמעט (עדיין) לא מדבר על צ'אטבוט

לפני שנגיע להסברים, קודם כדאי להבין – מה ייצא לך מצ'טבוט? מענה ללקוחות שלך 24/7 (בלי לשלם שעות נוספות לאף אחד!) רשימת תפוצה של לידים חמים עם אחוזי פתיחה מרקיעי שחקים "דלפק קבלה" לתהליכים אוטומטיים שיקצרו לכם זמן וייצרו לכם כסף בעסק זהו! אין לידים "נטושים" – שנפלו בין הכסאות

ומה זה בכלל צ'אט בוט?

זה יהיה נכון לתאר את הצ'אט בוט (או פשוט – בוט) כשילוב המנצח בין –

  • כרטיס ביקור
  • אתר
  • רשימת תפוצה
  • ונציג שירות לקוחות אדיב וסבלני במיוחד
צ'אטבוטים בשרות אוטומציה עסקית
צ'אטבוטים בשרות אוטומציה עסקית

כשכל אלו מובילים לתכנים הכי מעולים של העסק שלך, כך שהללקוחות הפוטנציאליים שלך מבינים את הערך שלך והתועלת שיפיקו מהעסק שלך בצורה כל כך טובה – שכל מה שיישאר להם זה פשוט – לקנות ממך.

הצ'אט בוט הוא אולי דלפק הקבלה בעסק,

אבל מאחורי הקלעים תיבנה לכם מערכת שלמה של אוטומציה שתזרז תהליכים בתוך העסק שלכם, תהפוך אותם ליעילים יותר ובאמצעות ראייה אסטרטגית מדוייקת לעסק – נוכל ליצור לך עסק שהוא פשוט לתפעול וחכם לתחזוק. מתאים לך?

איך זה נראה בתכל'ס?

כל מי שייכנס לאתר שלך או לדף העסקי בפייסבוק – יקבל מענה מיידי בפנייה אישית מהבוט (זה ייראה כמו שיחת מסנג'ר לכל דבר, אבל ההמלצה שלנו היא להציג מראש את המענה כמענה רובוטי). הבוט מתוכנת עם תסריט שיחה לאפיון אישי של כל ליד, ומהר מאוד הליד יזוהה כך שיופנו אליו תכנים שיווקיים מותאמים ומאופיינים.

הבוט מתוכנת עם תסריט שיחה לאפיון אישי של כל ליד, ומהר מאוד הליד יזוהה כך שיופנו אליו תכנים שיווקיים מותאמים ומאופיינים.

בוטים – משפך שיווקי לעסק
בוטים – משפך שיווקי לעסק

מה זה עושה?

זה גורם לכך שהשיווק, המכירות, ושירות הלקוחות של העסק שלך רלוונטי מתמיד עבור כל פונה, מעורר סקרנות ורצון לצרוך עוד תכנים, וכשנוצרת מערכת של חיבה ואמון עם קהל, כשמתעניין מקבל תוכן וערך רלוונטי ספציפית אליו – הוא הופך ללקוח.

מה הקהל שלך רוצה?

לקבל ערך באמצעות קנייה, להרגיש נחשק, נאהב ושמתייחסים אליו יפה.

כאשר ישנם הרבה לקוחות בעסק, או אפילו רק בשלב של לידים, קשה לתת יחס אישי בצורה אנושית. כאשר אנחנו מנהלים תהליכים בצורה אוטומטית, אנחנו נותנים את היחס הכי אישי שיש, ולא מפספסים אף אחד, אף פעם.

למה לבנות בוטים איתנו?

צוות הצ'טבוט של "זינוקים" משלב ידע הנדסי של ניהול ואופטימיזציה של תהליכים ביחד עם ניסיון נרחב בליווי עסקי, ניהול תהליכי מכירה בעסקים וקופירייטינג מושחז כל כך – שהבוט שלכם יכבוש לבבות (אנושיים). כמו כן, הצ'אט בוטים שלנו יודעים לעבוד עם מערכות נוספות בעסק שלך, כך שנוכל לבנות עבור העסק שלך תהליכי אוטומציה עסקית שיתחילו אולי בפנייה לבוט, אבל ימשיכו באופן אוטומטי לגמרי לשליחת תכנים, סגירת עסקאות, גבייה, סליקה, ושירות לקוחות – וכמעט הכל – באופן אוטומטי.

לפרטים נוספים השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם