תמונות, סרטונים, תוכן לפוסטים, ממומן? אולי להשאיר חינמי? להעלות לפרטי או לעמוד? ומה צוקי החליט הבוקר?

תחזוקת עמוד פייסבוק יכולה להיות מהנה, מקדמת, מאתגרת וממריצה. אבל גם – מעייפת, מייאשת, מייגעת ומציקה. בעלי עסקים רבים מוצאים את עצמם משקיעים שעות רבות בעמוד הפייסבוק אך ללא תוצאות.
אני מציעה ליווי (הכי בטופ שאפשר)
לבניית והפצת המ וצר הדיגיטלי שלך.
מעבר ליכולות הטכניות שלי,
לידע השיווקי העצום שרכשתי ב 15 השנים האחרונות,
מאות העסקים שליוויתי בראייה עסקית רחבה –


עמוד הפייסבוק דורש ניהול משלו על מנת להפוך אותו לערוץ שיווקי מניב, שיופיע בחיפושי גוגל באופן מיטבי, ובדיוק כמו תחום פיננסי, לוגיסטי או ייעוצי בעסק, גם את זה כדאי להשאיר למומחים. אנחנו ב"זינוקים" מנהלים עשרות עמודי פייסבוק, מעודכנים בכל הרפורמות המשתנות תדיר של פייסבוק (כמו למשל ניהול המוניטין של חברה לפי זמן המענה להודעות בפייסבוק) ובעצם מתחזקים באופן שוטף את הפרסונה המקצועית שלך כלפי חוץ.
הדף העסקי דורש התייחסות לא פחות מאתר האינטרנט של העסק, ולעיתים אפילו הרבה יותר, היות וקהל היעד שלך מצפה לעדכונים וחדשנות שוטפים דווקא מעמוד הפייסבוק הדינמי שהם מצפים לראות ממך.
אז אם אתה רוצה להפוך את הכלי הנגיש כל כך, בהשקעה משתלמת, לעץ הכסף החדש שלך, פנה אלינו, וכבר ממחר בבוקר ניקח ממך באהבה את המטלה הזו.


ניהול העמוד כולל –
כתיבת פוסטים ופרסום תכנים באופן תדיר
בניית תכנית שיווק פייסבוק ותכנית תוכן חודשית
ניטור העמוד על מנת לזהות קהלי יעד, סטטיסטיקות עניין, חיתוך דמוגרפי, שעות פעילות וכו'.
הפקת אירועי הנעה לפעולה, הגרלות, חשיפה
מענה להודעות, תפעול בוט והעברת מסרים לגורם מטפל
קידום פוסטים ממומן
שיווק בפייסבוק
ניהול דפי פייסבוק עסקיים
אנחנו מומחים בקידום פייסבוק, ועכשיו תורך – פנה אלינו ולך נשאר לתכנן עם ניהול זמן אפקטיבי מה אתה הולך לעשות בכל השעות הללו שפינית לעצמך…


שיווק ברשתות חברתיות
הקהל שלך נמצא ברשתות חברתיות, כלומר – גם העסק שלך, המותג שלך חייב להימצא שם ולבלוט בייחודיות שלו ובעוצמה שלו באמצעות מסרים מדוייקים ובהירים. מטרת הנוכחות ברשתות החברתיות היא להגדיל את החשיפה של העסק, לחזק את המותג וליצור תנועה ובאזז סביבו.
על מנת לבלוט ואכן לקבל (או בעצם, לקחת) את הבמה ברשתות הללו, עליך לקדם באופן קבוע, רצוף ועקבי תוכן, שירותים, מידע וכמובן – ליצור כל הזמן פעילות שיווקית מצויינת המניעה לפעולה.
רוב בעלי העסקים מומחים בשדה המקצועי שלהם, כאשר פעילות ברשתות דורשת הכרות עומק עם הקהל בכל רשת חברתית, עם קודים ושפה לשימוש נכון בכל ערוץ, ועם חתך הקהל המצוי בכל רשת כזו.
הכרות ועומק כאלו דורשים עבודת חקר, שעות של למידה – בהנחה ואינך מכיר לעומק את כלל הרשתות, וכן השקעה של שעות בבניית אסטרטגיית תוכן מניבה לכל ערוץ שכזה בתחום ניהול מדיה חברתית.
אנחנו בזינוקים בראשות אפרת דודיאן, מכירים לעומק את הרשתות הקיימות, מתעדכנים תדיר בחידושים, המצאות, שינויים באופי הקידום ויודעים איך ליצור ויראליות סביב המותג שלך. כמו כן, אנו בוחנים ומעדכנים בתוצאות כל קמפיין בכל רשת חברתית בה אנו משווקים, בוחנים את כדאיות סכום ההשקעה וזמן ההשקעה וכל הזמן נמצאים עם היד על הדופק על מנת לבצע שינויים נדרשים, כאשר לעיתים מדובר על ניואנסים כמו מילה מסויימת או תמונה ספציפית.


בשורה התחתונה – נחסוך לך המון זמן אותו תוכל להשקיע בפיתוח ובניית העסק, ניתן לך שקט נפשי בגזרת איסוף הלידים, נדאג לניהול המוניטין שלך ברשת ובסופו של דבר – נחסוך לך סכומים נכבדים שבעבודה עצמית של מי שאינו מומחה ברשתות אלו – עלולים להתבזבז לריק על קמפיינים לא אפקטיביים ויקרים מדי, שיחבלו באופן ניהול הזמן שלו.
ניהול מדיה חברתית – רשתות חברתיות בהן אנו מקדמים כיום:
פייסבוק, טויטר, יוטיוב, אינסטגרם, פינטרסט, לינקדאין ועוד.

שיווק באינטרנט
מה כולנו רוצים? יותר לקוחות. איך עושים את זה? היום, יותר מהכל – באמצעות שיווק באינטרנט. גוגל אדוורדס, גוגל אדסנס, קידום אורגני בגוגל, קידום אתר, קידום אתרים אורגני, ניהול רשימות תפוצה, בניית אתרים, פרסום בגוגל, בניית דפי נחיתה אפקטיביים, ניהול מוניטין אישי ועסקי ברשת, כתיבת תכנית עסקית, כתיבת תוכן לאתרים ולפוסטים, ניהול דף עסקי בפייסבוק, איך מנהלים עמוד עסקי – אלו חלק מהשירותים שאנחנו מספקים.
מה זה אומר מבחינתך? אם אתה מכיר את המושגים שלעיל – מצוין!
הרבה בעלי עסקים כלל לא מעורים במושגים הנ"ל, אם אתה יודע בגדול על מה מדובר, אבל לא ממש איך משתמשים בכלים האלה לעסק – זה נחמד, אבל לא מספיק בעולמינו המאוד טכנולוגי.
איך להציג את העסק שלך ברשתות החברתיות? באיזה מינון לפרסם אותו? כמה להשקיע? איך לדייק את המסר השיווקי של המותג שלך? ובכלל – למי יש זמן לתחזק את כל המערכת הזו?
אנחנו נייצר לך שקט נפשי, ONE STOP SHOP, ונוודא שקיים סנכרון של המסרים בכל הערוצים האינטרנטיים, שאסטרטגיית השיווק באינטרנט מהודקת ומקצועית , וכמובן נטייב או נבנה את מערך השיווק – כל מה שישאר לך זה להשתלט על הפניות…

בואו נזנק קדימה!